Hörnskåp England
2019-05-31
648528
| Klubbat belopp | 300 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
HÖRNSKÅP, England, 1800-tal, mahogny, tvådeltat, höjd ca 172 cm
lagningar, slitage