Roland Svensson litografi
2019-05-28
648515
| Klubbat belopp | 800 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
ROLAND SVENSSON (1910-2003): "Marsvinter", signerad roland S, 22/360, färglitografi, bildmått ca 40x32,5 cm
Ngt gulnad