Serveringsvagn
2019-05-28
648458
| Klubbat belopp | 600 SEK |
| Utropspris | 1 200 SEK |
SERVERINGSVAGN, 1900-talets andra hälft, laminat och mässing, höjd ca 75, 78x46 cm
Slitage