Taklampa
Avslutad
2019-05-28
648199
| Klubbat belopp | Osåld |
|---|---|
| Utropspris | 2 000 SEK |
TAKARMATUR, 1900-talets slut, 10-armad stomme i mässing, skärmar i vitt opalglas, höjd ca 72 cm, diameter ca 60 cm
Bruksslitage, ej funktionstestad, SAV garanterar ej funktionen