Mario Duzel
2019-05-28
648184
| Klubbat belopp | 450 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
MARIO DUZEL(1938-2019), komposition med man och kvinna, olja på duk, signerad, mått ca 50x63 cm