Mario Duzel
2019-05-28
648183
| Klubbat belopp | 600 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
MARIO DUZEL(1938-2019), Komposition med ett par, olja på duk, signerad, mått ca 65x54 cm