Oljemålning av Mario
2019-05-28
648176
| Klubbat belopp | 550 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
MARIO DUZEL(1938-2019), komposition med ansikten, olja på duk, signerad, mått ca 90x90 cm