Bill Jensen etsning
2019-05-28
648147
| Klubbat belopp | 1 000 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
BILL JENSEN (1945): "Etchning for denial", signerad och numrerad a tergo, etsning, bladmått 39x30 cm