Anita Fröding oljemålning
2019-06-02
648067
| Klubbat belopp | 5 600 SEK |
| Utropspris | 6 000 SEK |
ANITA FRÖDING (född 1942): "Höstpoesi vandring och väg", ur Poetens vandring, monogramsignerad AF, olja på duk, ca 100x80 cm, oramad