Ilkka Pärni blandteknik
Klubbat för:
450 SEK
Arviointi
1 500 SEK
Kuvaus
ILKKA PÄRNI (född 1959): Komposition, signerad och daterad a tergo I Pärni -94, blandteknik, ca 22x30 cm
Kuntoraportti
Smärre ytskador
648064
Päivämäärä:
2019-05-27