Shuzo Takiguchi Handmade proverbs to Joan Miró
2019-05-28
648063
| Klubbat belopp | 1 700 SEK |
| Utropspris | 3 000 SEK |
SHUZO TAKIGUCHI "Handmade proverbs to Joan Miró", Barcelona 1970, innehållande en färglitografi, ca 80x58 cm, i låda
Smärre slitage