Klubbat för:
450 SEK
1 500 SEK
STIG LINDBERG, kaffekoppar med fat, 6 st., ornamin (plast), Gustavsberg, 1960/70-tal, dekor av stiliserade oliver i grönt, diameter ca 8,5-14 cm
Slitage
647927
2019-05-27