Olle Olsson Hagalund färglitografi
2019-05-25
647916
| Klubbat belopp | 600 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
OLLE OLSSON HAGALUND (1904-1972): Hagalund, signerad och numrerad, 207/260, färglitografi, bildyta ca 40x46 cm
Bladet något vågigt