Peter Dahl litografi
2019-05-28
647905
| Klubbat belopp | 1 700 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
PETER DAHL (1934-2019): "Stimmet", signerad Peter Dahl, signerad 418/450, bildmått ca 64x51 cm
Ej examinerad ur ramen