Stig Claesson litografi
2019-05-25
647900
| Klubbat belopp | 800 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
STIG CLAESSON "SLAS" (1928-2008): Stockholmsmotiv, signerad och daterad Stig Claesson -77, 141/300, färglitografi, bildmått ca 43x53 cm