Stig Claesson litografi
2019-05-25
647898
| Klubbat belopp | 1 200 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
STIG CLAESSON "SLAS" (1928-2008): Stockholmsmotiv, signerad och daterad Stig Claesson -77, 141/300, färglitografi, bildmått ca 43x53 cm