Stig Claesson litografi
2019-05-25
647897
| Klubbat belopp | 1 000 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
STIG CLAESSON "SLAS" (1928-2008): Stockholmsmotiv, signerad och daterad Stig Claesson -77, 141/300, färglitografi, bildmått ca 40x53 cm