Tallrikar Kina 1700-tal
2019-05-29
647885
| Klubbat belopp | 2 600 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
TALLRIKAR, 7 dlr, Kina, 1700-tal, dekor med blommor och påfåglar, diameter ca 22-23 cm
Samtliga med nagg, skador, sprickor förekommer