2 par ljusstakar silver
2019-06-02
647874
| Klubbat belopp | 350 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
LJUSSTAKAR, 2 par, silver, Åbo, Finland 1990, höjd 7 cm respektive GAB, Stockholm 1961, höjd 4,5 cm
Bruksslitage, mindre bucklor, mindre gravyr