Marika Lang litografi
2019-06-02
647828
| Klubbat belopp | 550 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
MARIKA LANG, restauranginteriör, färglitografi, signerad och numrerad, bladstorlek 61x43 cm, oramad