Carl Brandt oljemålning
2019-05-27
647770
| Klubbat belopp | 4 000 SEK |
| Utropspris | 2 500 SEK |
CARL BRANDT (1852-1930): Vinterlandskap, signerad C Brandt, olja på pannå, ca 46x38 cm