Byrå
2019-05-25
647572
| Klubbat belopp | 1 000 SEK |
| Utropspris | 2 500 SEK |
BYRÅ, 1940/50-tal, fanérad med mahogny, 3 lådor, höjd ca 70, 105x44 cm
Bruksslitage