Edvin Ollers oljemålning
2019-05-25
647551
| Klubbat belopp | 800 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
EDVIN OLLERS (1888-1959): Tropiskt landskap, signerad E. Ollers. daterad 1951, olja på duk, ca 45x54 cm