Ljusstakar, empire
2019-05-29
647541
| Klubbat belopp | 5 000 SEK |
| Utropspris | 7 000 SEK |
LJUSSTAKAR, 1 par, 1800-tal, empirestil, Frankrike, delvis patinerad och förgylld brons, kannelerade skaft, fot med dekor, höjd ca 25 cm