Marianne Ågren oljemålning
2019-05-27
647535
| Klubbat belopp | 450 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
MARIANNE ÅGREN (född 1941): Hus, signerad Marianne Ågren, olja på duk, ca 39x44 cm