Flaska 1800-tal
2019-05-24
647514
| Klubbat belopp | 2 600 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
FLASKA, 1800-talets början, optikblåst gröntonat glas, rikligt med bubblor i galsmassan, höjd ca 18,5 cm