Skänk 1800-tal
2019-05-24
647481
| Klubbat belopp | 4 200 SEK |
| Utropspris | 3 000 SEK |
SKÄNK, 1800-talets slut, fanérad i valnöt, skuren dekor, glasade dörrar med bakomliggande hyllplan, höjd 110, 118x45 cm
Sprickor, fanérbortfall