Bokhylla 1950-tal
2019-05-24
647472
| Klubbat belopp | 1 800 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
BOKHYLLA, 1950-tal, svartlackerade gavlar, fanérad i teak, sidofästen i mässing, höjd ca 175, 100x38 cm, nyckel finns att avhämta vid Utlämningen
Smärre ytskador