Gouache
2019-05-24
647443
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 1 500 SEK |
GOUACHE, på papper, Kina, 1900-talets början, motiv med Shou Lao, ca 120x76 cm
Skador, fläckar, revor