Klubbat för:
2 200 SEK
2 000 SEK
ANDERS ZORN (1860-1920): "Kråkbergs Anna", signerad och daterad i plåten Zorn 1903, etsning, ca 16x11,8 cm
Litteratur: Hjert & Hjert 114
Gulnad, fläckar, reva i marginalen
647437
2019-05-24