Oidentifierad konstnär 1800-tal
2019-05-24
647426
| Klubbat belopp | 800 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1800-tal), mansporträtt, olja på pannå, bildmått 25x21 cm
Krackeleringar