Golvlampa 1970/80-tal
2019-05-24
647360
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 2 000 SEK |
ATELJÉ LYKTAN, golvlampa, "Gustav", 1970/80-tal, för 5 ljuspunkter, kromad, fot i marmor, höjd ca 205 cm
Bruksslitage