Sköld dahl
2019-05-26
647330
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 8 000 SEK |
SKÖLD, dahl, indisk, med tauschering av guld och silver, 4 sköldbucklor, diamater ca 36 cm
Slitage. En dekordel saknas