Ftåöljer
2019-05-24
647297
| Klubbat belopp | 3 800 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
FÅTÖLJER, 1 par, 1970-tal, böjträ, klädd i orange manschetter, snurrbar, sitthöjd ca 42 cm
Något torkad nackkudde, bruksslitage