Champagnestrutar 1800-tal
2019-05-27
647271
| Klubbat belopp | 1 200 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
CHAMPAGNESTRUTAR, 12 st., klar glasmassa, 1800-talets mitt, delvis fasetterad cuppa, höjd ca 17 cm
Enstaka fotnagg