Akaverll Kina
2019-05-24
647222
| Klubbat belopp | 400 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
OIDENTIFERD KONSNTÄR, Kina, 1900-tal, figurkomposition, akvarell på siden, ca 28,35,5 cm
Gulnad