Brusewitz litografi
2019-05-25
647095
| Klubbat belopp | 650 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
GUNNAR BRUSEWITZ (1924-2004), naturmoriv, signerade G. Brusewitz färglitografi, bladmått ca 40x52 resp 44x59 cm