Brusewitz litograf
2019-05-25
647094
| Klubbat belopp | 550 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
GUNNAR BRUSEWITZ (1924-2004), (2), naturmoriv, signerade G. Brusewitz färglitografier, bladmått ca 40x52 resp 44x59 cm