Ingegerd Torhamn oljemålning
2019-05-24
647065
| Klubbat belopp | 5 800 SEK |
| Utropspris | 6 000 SEK |
INGEGERD TORHAMN (1898-1994): "Motljus", monogramsignerad IT, olja på pannå, ca 65x30 cm