Ulf Gripenholm färglitografi
2019-05-23
647045
| Klubbat belopp | 1 200 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
ULF GRIPENHOLM (född 1943): Figurkomposition i stad, signerad Ulf Gripenholm 1978, PT, färglitografi, bildmått ca 38x49 cm