Champagnekylare 1900-tal
2019-05-26
647037
| Klubbat belopp | 1 900 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
CHAMPAGNEKYLARE, nysilver, 1900-talets mitt, Frankrike, hänklar i form av lejonmaskaroner, höjd 21,5 diameter 21,5 cm
Bruksslitage