Anshelm Dahl oljemålning
2019-05-26
647020
| Klubbat belopp | 400 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
ANSHELM DAHL (1897-1964): Höstlandskap, signerad Anshelm Dahl, olja på duk, ca 59x94 cm