Lockurnor Kina
2019-05-30
647011
| Klubbat belopp | 2 600 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
LOCKURNOR, 1 par, porslin, Kina, 1900-talets första hälft, balusterformade, dekor av prunusblom i underglasyrblått, botten med dubbla cirklar, lockknopp i form av fohund, höjd ca 27 cm
Smärre slitage