Ljusstakar silver
2019-05-22
646771
| Klubbat belopp | 1 300 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
LJUSSTAKAR, 1 par, sterlingsilver, 1900-tal, Mexico, stämplade Anaya, höjd ca 15,5, vikt ca 460 g
Namngravyr, personnummermärkta