Bengt Lindström litografi
2019-05-23
646723
| Klubbat belopp | 800 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
BENGT LINDSTRÖM (1925-2008): Figurkomposition, signerad Lindström, 9/100, färglitografi, ca 74x54 cm