Taklampa 1960/70-tal
2019-05-27
646714
| Klubbat belopp | 300 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
TAKLAMPA, 1960/70-tal, plast och trä, höjd ca 27, diameter 50 cm
Repor förekommer