Maria Boczewska färglitografi
2019-05-23
646701
| Klubbat belopp | 1 300 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
MARIA BOCZEWSKA (född 1940): Röd lök, signerad M Boczewska, 103/250, färglitografi, bildmått ca 56x78 cm