Rölakanmatta 1900-talets mitt
2019-05-27
646691
| Klubbat belopp | 2 200 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
MATTA, rölakan, 1900-talets mitt, signerad, ca 228 x 170 cm
Bruksslitage, fläckar