Oljemålning
2019-05-22
646639
| Klubbat belopp | 1 200 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1900-tal): Stilleben, otydligt signerad, olja på pannå, ca 54x68 cm