Grafiskt blad 1800-tal
2019-05-30
646624
| Klubbat belopp | 300 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
JESUS VÄLSIGNAR Grafiskt blad, 1800-tal, motivmått ca 40x58 cm
PROVENIENS: Ågerup Säteri, Norra Rörum, Skåne
slitage, del av bakstycke saknas, papper med fläckar